Drammens Brukshundklubb -

Klubbmestre i agility

Klubbmesterskap 09.09.2021
– Resultatliste (de tre beste i hver klasse)

Rekrutt Small
1. Mariola Stakseng og Iza – 19,42 sek – 0 feil  

Rekrutt Medium
1. Maren Teien Rørvik og Luring – 22,16 sek – 5 feil
2. Eva Sundberg og Monthy – 23,34 sek – 10 feil
3. Cecilie Krogseth og Ice – 48,19 sek – 12,19 feil  

Rekrutt Large
1. Linda Solli Werner og Poppy – 27,62 sek – 0 feil
2. Hilde Hansen og Peik – 33,81 sek – 0 feil
3. Nina Breium og Ask – 36,38 sek – 5 feil  

Kl. 1 Small
1. Bente Karoline Håkonsrud og Lykke – 47,55 sek – 0 feil
2. Marianne Grøterud og Millie – 44,08 sek – 5 feil  

Kl. 1 Medium
Ingen premierte  

Kl. 1 Large
1. Linda Solli Werner og Phoebe – 44,62 sek – 0 feil
2. Randi Berg Reinertsen og Hugo – 49,66 sek – 0 feil
3. Cecilie E. Evju og Breeze – 36,06 sek – 10 feil  

Kl. 2/3 Small
1. Berit Alstad og Echo – 47,72 sek – 0 feil  

Kl. 2/3 Medium
1. Gunn Toril Kværnstuen og Sobia – 35,03 sek – 0 feil
2. Grete Funderud Stillum og Nicci – 43,20 sek – 0 feil
3. Berit og Yazz – 45,79 sek – 0 feil  

Kl. 2/3 Large
1. Maiken Grønvold og LACE – 34,94 sek – 0 feil
2. Synøve Johannessen og Balder – 39,78 sek – 0 feil
3. Maren Teien Rørvik og FullGass – 41,32 sek – 0 feil

2020

Klubbmesterskap ble avholdt 15.09, her er resultatene!

Rekrutt

Liten:

Vinner: Karoline Tufte med Dorris: 0 feil – tid 28,37 sek.


  • 2. plass Trine Omholt Nikolaisen med Draco: 15,88 feil (10 banefeil/5,88 tidsfeil) – tid 44,88 sek.

Mellom:

Vinner: Gunn Toril Kværnstuen med Sobia: 0 feil – tid 24,37 sek.

Stor:
Vinner: Hilde Hansen med Peik: 5 feil – tid 35,75 sek.


  • 2. plass: Benjamin Hagstadius med Lex: 10 feil – tid 22,37 sek.

KL 1

Liten:
Vinner: Berit Alstad med Echo: 34 feil (10 banefeil/24 tidsfeil) – tid 79 sek.

Mellom:
Vinner: Mariola Stakseng med Kikki: 0 feil – tid 50,31 sek.


Stor:
Vinner: Asbjørg Jonassen med Yr: 5 feil – tid 39,62 sek.


  • 2. plass: Katja Schlosshauer med Freia: 9 feil (0 banefeil/9 tidsfeil) – tid 64 sek.

  • 3. plass Synøve Johannessen med Inez: 10 feil – tid 36,40 sek.

  • 4. plass: Hilde Hansen med Tiril: 11,71 (10 banefeil/1,71 tidsfeil) – tid 56,71 sek.

  • 5. plass: Trine Omholt Nikolaisen med Zira: (10 banefeil/4,56 tidsfeil) – tid 59,65 sek.

Mellom:

Vinner: Gunn Toril Kværnstuen med Sobia: 0 feil – tid 24,37 sek.


Stor:
Vinner: Hilde Hansen med Peik: 5 feil – tid 35,75 sek.


  • 2. plass: Benjamin Hagstadius med Lex: 10 feil – tid 22,37 sek.

KL 2/3

Liten:
Vinner: Tone Barlyng med Aro: 52 feil (15 banefeil/37 tidsfeil) – tid 92 sek.

Mellom:

Vinner: Grete Funderud Stillum med Nicci: 2,18 feil (0 banefeil/2 tidsfeil) – tid 57,18 sek.


2. plass: Gunn Toril Kværnstuen med Tellus: 17 feil (10 banefeil/7 tidsfeil) – tid 62 sek.


Stor:
Vinner: Maiken Grønvold med Sita: 0 feil – tid 47,10 sek.

 

2019

Klubbmesterskap ble holdt mandag 14. oktober. Her er resultatene!

Rekrutt

Liten:

  1. Trine og Draco

Stor:

  1. Synøve og Balder

Klasse 1

Liten:

  1. Eva og Morris
  2. Katja og Elfi

Stor:

  1. Maiken og Lace
  2. Trine og Zira
  3. Synøve og Inez
  4. Maren og Fullgass

Klasse 2/3:

Liten:

  1. Tone og Aro

Mellom:

  1. Asbjørg og Jaffa
  2. Bente og Silke
  3. Grete og Nicci
  4. Alejandra og Dizze
  5. Gunn Toril og Tellus

Stor:

  1. Nina og Zorba
  2. Heidi og Wille
  3. Randi og Bror