Klubbmesterskap 2023
Rekrutt
M – Karoline Tufte-Gravdal og Taffy
L – Linn Sarah Skjølaas og Lucie
XL – Nina Winsnes og Ronja
Klasse 1
M – nr. 1 Kine Malene Knutsen og Kiara
nr. 2 Alison Wartenberg og Nila
L – Trine Omholt Nikolaisen og Pixie
XL – nr. 1 Linn Sarah Skjølaas og Koda
nr. 2 Nina Winsnes og Nova
Klasse 2
S – Katrine Ensrud m/Kili
M – Martine Wroll Evensen m/Morro
nr. 2 – Eva Sundberg m/Monthy
L – Mette Haust m/Tussi
XL – Linn Sarah Skjølaas m/Nalani
Klasse 3
XS – Ingen
S – nr. 1 Marianne Grøterud m/Millie
nr. 2 – Karoline Tufte-Gravdal m/Dorris
M – Grete Stillum m/Nicci
L – Ingen
XL – nr. 1 Nina Winsnes m/Zorba
nr. 2 Synøve Johannessen m/Balder
nr. 3 Synøve Johannessen m/Inez
Klubbmesterskap 15.09.2022
Rekrutt
Small:
1 – Trine Omholt Nikolaisen og Draco
Large:
1 – Elise Bye og Kane
Klasse 1
Mellom:
1 – Maren Teien Rørvik og Luring
2 – Eva Sundberg og Monthy
X-Large:
1 – Anne Lise og Lady
2 – Nina Winsnes og Nova
Klass 2/3
Small
1 – Berit Alstad og Echo
2 – Mariola Stakseng og Iza
3 – Karoline og Dorris
Medium
1 – Asbjørg Jonassen og Jaffa
2 – Gunn Toril Kværnstuen og Sobia
3 – Grete Stillum og Nicci
Large
1 – Maren Teien Rørvik og FullGass
2 – Randi og Hugo
X-Large
1 – Nina Winsnes og Zorba
2 – Synøve Johannessen og Inez
3 – Asbjørg Jonassen og Yr
Klubbmesterskap 09.09.2021
– Resultatliste (de tre beste i hver klasse)
Rekrutt Small
1. Mariola Stakseng og Iza – 19,42 sek – 0 feil
Rekrutt Medium
1. Maren Teien Rørvik og Luring – 22,16 sek – 5 feil
2. Eva Sundberg og Monthy – 23,34 sek – 10 feil
3. Cecilie Krogseth og Ice – 48,19 sek – 12,19 feil
Rekrutt Large
1. Linda Solli Werner og Poppy – 27,62 sek – 0 feil
2. Hilde Hansen og Peik – 33,81 sek – 0 feil
3. Nina Breium og Ask – 36,38 sek – 5 feil
Kl. 1 Small
1. Bente Karoline Håkonsrud og Lykke – 47,55 sek – 0 feil
2. Marianne Grøterud og Millie – 44,08 sek – 5 feil
Kl. 1 Medium
Ingen premierte
Kl. 1 Large
1. Linda Solli Werner og Phoebe – 44,62 sek – 0 feil
2. Randi Berg Reinertsen og Hugo – 49,66 sek – 0 feil
3. Cecilie E. Evju og Breeze – 36,06 sek – 10 feil
Kl. 2/3 Small
1. Berit Alstad og Echo – 47,72 sek – 0 feil
Kl. 2/3 Medium
1. Gunn Toril Kværnstuen og Sobia – 35,03 sek – 0 feil
2. Grete Funderud Stillum og Nicci – 43,20 sek – 0 feil
3. Berit og Yazz – 45,79 sek – 0 feil
Kl. 2/3 Large
1. Maiken Grønvold og LACE – 34,94 sek – 0 feil
2. Synøve Johannessen og Balder – 39,78 sek – 0 feil
3. Maren Teien Rørvik og FullGass – 41,32 sek – 0 feil
2020
Klubbmesterskap ble avholdt 15.09, her er resultatene!
Rekrutt
Liten:
Vinner: Karoline Tufte med Dorris: 0 feil – tid 28,37 sek.
- 2. plass Trine Omholt Nikolaisen med Draco: 15,88 feil (10 banefeil/5,88 tidsfeil) – tid 44,88 sek.
Mellom:
Vinner: Gunn Toril Kværnstuen med Sobia: 0 feil – tid 24,37 sek.
Stor:
Vinner: Hilde Hansen med Peik: 5 feil – tid 35,75 sek.
- 2. plass: Benjamin Hagstadius med Lex: 10 feil – tid 22,37 sek.
KL 1
Liten:
Vinner: Berit Alstad med Echo: 34 feil (10 banefeil/24 tidsfeil) – tid 79 sek.
Mellom:
Vinner: Mariola Stakseng med Kikki: 0 feil – tid 50,31 sek.
Stor:
Vinner: Asbjørg Jonassen med Yr: 5 feil – tid 39,62 sek.
- 2. plass: Katja Schlosshauer med Freia: 9 feil (0 banefeil/9 tidsfeil) – tid 64 sek.
- 3. plass Synøve Johannessen med Inez: 10 feil – tid 36,40 sek.
- 4. plass: Hilde Hansen med Tiril: 11,71 (10 banefeil/1,71 tidsfeil) – tid 56,71 sek.
- 5. plass: Trine Omholt Nikolaisen med Zira: (10 banefeil/4,56 tidsfeil) – tid 59,65 sek.
Mellom:
Vinner: Gunn Toril Kværnstuen med Sobia: 0 feil – tid 24,37 sek.
Stor:
Vinner: Hilde Hansen med Peik: 5 feil – tid 35,75 sek.
- 2. plass: Benjamin Hagstadius med Lex: 10 feil – tid 22,37 sek.
KL 2/3
Liten:
Vinner: Tone Barlyng med Aro: 52 feil (15 banefeil/37 tidsfeil) – tid 92 sek.
Mellom:
Vinner: Grete Funderud Stillum med Nicci: 2,18 feil (0 banefeil/2 tidsfeil) – tid 57,18 sek.
2. plass: Gunn Toril Kværnstuen med Tellus: 17 feil (10 banefeil/7 tidsfeil) – tid 62 sek.
Stor:
Vinner: Maiken Grønvold med Sita: 0 feil – tid 47,10 sek.
2019
Klubbmesterskap ble holdt mandag 14. oktober. Her er resultatene!
Rekrutt
Liten:
- Trine og Draco
Stor:
- Synøve og Balder
Klasse 1
Liten:
- Eva og Morris
- Katja og Elfi
Stor:
- Maiken og Lace
- Trine og Zira
- Synøve og Inez
- Maren og Fullgass
Klasse 2/3:
Liten:
- Tone og Aro
Mellom:
- Asbjørg og Jaffa
- Bente og Silke
- Grete og Nicci
- Alejandra og Dizze
- Gunn Toril og Tellus
Stor:
- Nina og Zorba
- Heidi og Wille
- Randi og Bror